На Дніпропетровщині відкрили перший в Україні навчальний центр АРМА

На Дніпропетровщині відкрили перший в Україні навчальний центр АРМА

В Університеті митної справи та фінансів відкрили перший в Україні центр підготовки фахівців АРМА. Там навчатимуть майбутніх працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів. Із подією студентів та викладачів привітав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

За його словами, фахівці АРМА будуть займатися управлінням майном, арештованим при розслідуванні корупційних та інших злочинів.

Центр АРМА створили в одній із аудиторій університету, стилізованій відповідно до профілю: на стінах – основні засади діяльності Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Як зазначив ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров, спеціалізацію студенти обирають на 4 курсі. Заняття для них будуть проводити фахівці-практики.

У Дніпрі працює Південно-Східне міжрегіональне управління АРМА. Його діяльність охоплює територію Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей.

«Співпрацюємо і з силовиками, і з органами державної та місцевої влади. Потребуємо юристів високої кваліфікації, які б зналися на тонкощах роботи нашого відомства. Тепер таких фахівців для всієї України випускатимуть на Дніпропетровщині», – сказав т.в.о. голови АРМА Дмитро Жоравович.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами – центральний орган виконавчої влади, створений у 2016 році.