На Дніпропетровщині будують решетилівську трасу

На Дніпропетровщині будують решетилівську трасу

На Дніпропетровщині втілюють один із наймасштабніших інфраструктурних проєктів країни. Зводять «з нуля» національну магістраль Н-31. На ній буде 2 мости, 6 дворівневих транспортних розв’язок та унікальна естакада через річку Оріль.

Об’єкт відвідав  перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

За його словами, на Дніпропетровщині втілюються амбітні проєкти, такий як будівництво траси Дніпро-Решетилівка. На об’єкті цілодобово працюють мостовики, дорожники, важка техніка.

Масштабний будівельний майданчик – за мостом через канал Дніпро-Донбас. Там прокладають фінішну ділянку нової магістралі. Її протяжність – 29,5 км. На одних відрізках улаштовують піщану основу дорожнього полотна, на інших вже кладуть асфальт.

Працюють і над естакадою через річку Оріль. Складну залізобетонну конструкцію монтуватимуть унікальним для України способом – насувним.

На 10 стійок насуватимуть 600-метрову платформу естакади. Допомагатиме в цьому 40-тонний козловий кран, який їздитиме по колії. Нині велетня якраз монтують.

«Монолітна конструкція буде бетонуватися на місці. Фактично не матиме деформаційних швів. Ми вже практично завершили фундаментні роботи. Занурені 272 буронабиваних палі, діаметром 1,2 м», – розповіла провідний інженер з якості і технічного контролю Вікторія Дріго.

Траса  Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – візитівка програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На Дніпропетровщині будують решетилівську трасу - ФОТО
default
На Дніпропетровщині будують решетилівську трасу - ФОТО
default
На Дніпропетровщині будують решетилівську трасу - ФОТО
default

«Магістраль Н-31 – справжній посібник для мостовиків і дорожників просто неба. На місті будівництві розгорнуте ціле містечко. Там навіть є власний арматурний цех. А усі залізобетонні елементи виготовлятимуть на місці», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Дніпропетровщиною проходитиме майже 60 км решетилівської траси. Загалом на цій ділянці зведуть понад 80 штучних споруд. Окрім мостів та розв’язок із  шляхопроводами, облаштовують тунелі для проїзду сільгосптехніки і перегону худоби, водовідвідні труби.