Опалення в Кам’янському запустили, лишились локальні відключення

Опалення в Кам’янському запустили, лишились локальні відключення

Систему централізованого опалення в Кам’янському на 5 листопада повністю запустили в роботу, лишились локальні відключення через пориви в комунікаціях та холодні «заповітрені» стояки.

Автор: Валентин Фіголь.

В усі будинки в Кам’янському на 5 листопада 2021 року подано теплоносій, але 130 житлових будинків відключено через пориви на вуличних та внутрішньобудинкових комунікаціях. Про перебіг опалювального сезону розповів Дмитро Губський, директор департаменту ЖКГ Кам’янського.

З масштабних аварій лишився тільки порив тепломагістралі в районі вулиці Медичної, розповів Д. Губський. Там труба діаметром 800 міліметрів. Якщо вдасться залатати її без зупинки теплоносія – до понеділка все буде полагоджено. Якщо не вдасться – доведеться частково спускати теплоносій, робота ускладниться і затягнеться.

Бюджетні установи вже з теплом, зауважив посадовець.

Подекуди в житловому секторі аварійники та теплопостачальники вже почали «розповітрювати» заблоковані стояки – зокрема, такі роботи розпочато на лівобережному житловому масиві.

З понеділка бригади комунальників масово займуться розблокуванням стояків, запевнив пан Губський. Подекуди треба просто витиснути повітря з внутрішньобудинкових комунікацій. А в інших випадках доведеться вживати якихось ремонтних заходів. Бо трапляється таке, що мешканці встановлюють собі індивідуальне опалення, неправильно відглушуючи стояки, які проходять крізь помешкання, наголосив директор департаменту.

Раніше влада запевняла, що мешканцям нараховуватиметься плата за опалення з дати підключення будинку. Споживачів цікавить, як буде враховуватись при оплаті, якщо теплоносій було подано в будинок, а через несправні стояки тощо в помешкання якийсь час він не надходив. В таких випадках мешканцям варто звертатись до управителя житлом та теплопостачальника за перерахунком оплати індивідуально.

«В «Добробуті» й так тиснява, – наголосив Д. Губський. – З понеділка диспетчерська служба теж прийматиме такі заявки».