Інвестиції в екопроекти Дніпропетровщини збільшилися на 12 %

Інвестиції в екопроекти Дніпропетровщини збільшилися на 12 %

Минулого року підприємства Дніпропетровщини інвестували у реконструкцію, модернізацію та придбання нового обладнання більше ніж $ 160. Це на 12 % більше, ніж у попередній рік.

 «На Дніпропетровщині  діє комплексна програма екобезпеки та запобігання змінам клімату на 2016 – 2025 роки. В її рамках визначені 25 підприємств-забруднювачів, на які припадає 95% усіх шкідливих викидів у повітря. Ці компанії мають забезпечувати екобезпеку в регіоні й мінімізовувати шкідливі викиди в атмосферу, ґрунт та водоймища. Результати цієї роботи ми регулярно перевіряємо. До 2025 року плануємо зменшити шкідливі викиди в повітря на 30%», — пояснив начальник управління облради з питань екології та природних ресурсів Антон Кумановський.

Минулого року, в рамках  обласної програми з екобезпеки, виконано майже 50 інвестиційних проєктів. Так, наприклад, ПАТ «Арселор-Міттал Кривий Ріг» провів реконструкцію ГОУ від агломашин № 1 – 3 й знизив викиди забруднюючих речовин на 30,0 тис. т/рік. А ПрАТ «Північний ГЗК» замінив лінію відсіву дріб’язку випалювальних машин й зменшив викиди на 43,578 т/рік.