Міський консультативно-діагностичний центр Кам’янського приєднають і ліквідують

Міський консультативно-діагностичний центр Кам’янського приєднають і ліквідують

Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради «Міський консультативно-діагностичний центр» буде ліквідовано. Рішення про це має прийняти міська рада Кам’янського на сесії в листопаді.

Автор: Валентин Фіголь.

Мова про медичний заклад, розташований в будівлі колишньої поліклініки СМСЧ №61 ПО «Придніпровський хімзавод» на проспекті Аношкіна. Його приєднають до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3, а потім ліквідують стару юридичну особу. Проект відповідного рішення запропонований до порядку денного чергової сесії міської ради Кам’янського, запланованої на середину листопада.

З понеділка, 8 листопада, порядок денний майбутньої сесії почали обговорювати в постійних комісіях депутати міськради. Засідання проводяться в карантинному режимі – без журналістів і публіки.

Отже, службова записка управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради пропонує:

  1. Припинити юридичну особу – Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради «Міський консультативно-діагностичний центр» (код ЄДРПОУ – 14280954) шляхом його приєднання до Комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» (код ЄДРПОУ – 37906491).
  2. Встановити, що Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» (код ЄДРПОУ – 37906491) є правонаступником усього майна та активів, всіх прав та обов’язків Комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Міський консультативно-діагностичний центр»                         (код ЄДРПОУ – 14280954).

Міський консультативно-діагностичний центр було створено торік в результаті оптимізації мережі медичних закладів в Кам’янському. Сюди було прикріплено лікарів різного профілю.

Нагадаємо, влітку 2019 року Кам’янське прийняло на баланс будівлі та територію колишньої спецмедсанчастини ПО ПХЗ. СМСЧ №61 було ліквідовано власником – Міненерго України. Більшість будівель колишньої медичної установи сьогодні руйнується – зокрема, 4-поверхове стаціонарне відділення, закрите в кінці літа 2019 року.