Міський голова привітав спортсмена-візочника Сергія Амелька з черговою перемогою

Міський голова привітав спортсмена-візочника Сергія Амелька з черговою перемогою

Видатний спортсмен-візочник із Кам’янського Сергій Амелько здобув перше місце, виступаючи на Міжнародному марафоні в Кишиневі (Республіка Молдова) на півмарафонській дистанції (21 км). Марафон проходив 17 жовтня. У ньому взяли участь понад 2 тисячі спортсменів із 26 країн світу. Серед них – 17 спортсменів з обмеженими можливостями.

Із перемогою на міжнародних змаганнях Сергія Амелька привітав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов. Міський голова вручив переможцю нагрудний знак «Відзнака міського голови» та грошовий подарунковий сертифікат.

Міський голова привітав спортсмена-візочника Сергія Амелька з черговою перемогою - ФОТО

«Я знаю, що у вас є мрія стати учасником Всесвітніх змагань. Знаючи вашу цілеспрямованість та наполегливість, щиро вірю, що все вийде», – сказав Андрій Білоусов.

Також міський голова подякував за роботу комунальному  закладу «Центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», члени якого щороку примножують кількість спортивних досягнень, прославляючи рідне місто.

«Я щиро вдячний організаторам марафону за високий рівень проведення змагань. Для мене ця медаль – поштовх для досягнення подальших результатів. Велика подяка нашому меру Андрію Білоусову за підтримку та всебічну допомогу, яку він нам надає», – сказав Сергій Амелько.

Сергій Амелько – єдиний у Дніпропетровській області активний спортсмен-візочник. Протягом 15 років він виступає на спортивних гоночних візках і не рахує кількість марафонів, у яких брав участь. Сергій зазначив, що його мета – встановити свій рекорд, а також показати іншим людям з обмеженими можливостями, що вони можуть брати участь не лише в звичайних спортивних змаганнях, а й у марафонах.

Міський голова привітав спортсмена-візочника Сергія Амелька з черговою перемогою - ФОТО Міський голова привітав спортсмена-візочника Сергія Амелька з черговою перемогою - ФОТО