Кам’янчан запрошують на міжнародний економічний форум DEF-2021

Кам’янчан запрошують на міжнародний економічний форум DEF-2021

Дніпропетровщина запрошує на міжнародний економічний форум DEF-2021. На захід вже зареєструвалися 400 учасників. Більшість гостей – з Дніпра та області, сусідніх регіонів, Києва. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

За його словами, на форумі будуть обговорювати важливі глобальні теми. Планується, що приїдуть більше ніж 100 спікерів із різних країн світу. Гостей очікують бізнес-дискусії, семінари, воркшопи, круглі столи.

Перший день форуму пройде в спорткомплексі «Олімпійські резерви». Другий – в будівлі ДніпроОДА.

Йтиметься про відродження бізнесу, інновації, торгові тренди, інвестиції, розвиток підприємництва, економіку постковідного світу.

Спілка українських підприємців презентує дослідження ефективності економічних реформ.

Очікують бізнес-делегацію з Румунії, дипломатичні делегації з 25 країн. Свою участь підтвердили міністр інфраструктури Олександр Кубраков, підприємці Андрій Здесенко, Руслан Шостак, Ігор Ліскі, Олександр Соколовський, Андрій Длігач.

Долучитися до найбільшої регіональної платформи ще можна – є час та вільні місця. Форум пройде 18 та 19 листопада у Дніпрі. Зареєструватися можна за посиланням. Дедлайн до 17 листопада.

Участь безкоштовна. При собі слід мати сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або негативний ПЛР-тест.

Більше інформації за посиланням.