В МВС планують перевіряти водіїв на наркотичне сп’яніння на місці ДТП

В МВС планують перевіряти водіїв на наркотичне сп’яніння на місці ДТП

В Міністерстві внутрішніх справ пропонують надати патрульній поліції можливості на місці ДТП перевіряти водіїв на наркотики.

Про це заявив голова відомства Денис Монастирський. За його словами, у поліцейських вже є драгери для перевірки стану алкогольного сп’яніння, але немає можливості на місці перевіряти наркотичне сп’яніння. В європейських країнах вже є експрес-тести, які дозволяють швидко та точно перевіряти наявність чи відсутність наркотичних речовин в організмі людини.

Як зазначив Монастирський, на цей процес МВС зможе вплинути разом з міськими владами.

На його думку, такі заходи дозволять зменшити кількість таких водії за кермом. Голова МВС також підкреслив, що рік тому була посилена відповідальність за водіння у стані алкогольного сп’яніння. Він вважає, що перевірки на стан наркотичного сп’яніння можна буде вирішити вже в найближчі місяці.

Варто нагадати, що відповідальність за швидку їзду на дорогах найближчим часом можуть серйозно посилити, а за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год планують позбавляти водійських прав. Такі зміни прописані в законопроекті № 6214, який зареєстрований у Верховній Раді.