Опалення в Кам’янському: одне латають – інше репається

Опалення в Кам’янському: одне латають – інше репається

Щороку запуск опалення в Кам’янському розтягується на тижні: то в одному, то в іншому місці трапляються аварії, і потепління в окремих будинках відкладається на невизначений термін.

Аварійники не встигають латати зношені до краю трубопроводи: поряд із свіжою заплатою з’являється нова дірка.

Автор: Валентин Фіголь.

Чергова кризова ситуація з опаленням збурила мешканців 9-поверхового будинку №103 по проспекту Аношкіна: вдень 15 листопада люди зібрались у дворі порадитись, що робити далі. Численні звернення – від міської диспетчерської служби до урядової «гарячої лінії» – не допомогли, ремствують люди. Теплоносій до будинку цьогоріч ще не подавали.

Опалення в Кам’янському: одне латають – інше репається - ФОТО

«В нас щороку таке, – бідкаються мешканці будинку. – Як дадуть опалення, то буває, аж у грудні. А було таке, що й Новий рік без тепла зустрічали!..»

Наразі опалення нема не лише в цьому, а й у кількох сусідніх будинках, прокоментував ситуацію Дмитро Губський, директор департаменту ЖКГ Кам’янського. На сусідній вулиці знову репнула 30-сантиметрового діаметру труба, і аварійники зранку брьохаються в рідкій багнюці, шукаючи місце чергового пориву. Кілька днів тому неподалік вже була аварія, її ліквідували – і ось знову…

Опалення в Кам’янському: одне латають – інше репається - ФОТО

«Мережі старі та зношені нанівець, – констатує Д. Губський. – У тепломережі всього 3 аварійні бригади – скрізь не встигають».

На нараді 15 листопада, розповів директор департаменту ЖКГ, посадовці міського самоврядування обговорювали можливість найму додаткових аварійних бригад для скорішої ліквідації аварійних ситуацій на теплопроводах.