Дніпропетровщина – в лідерах України за кількістю проведених за добу щеплень

Дніпропетровщина – в лідерах України за кількістю проведених за добу щеплень

За минулу добу на Дніпропетровщині зробили понад 30 тисяч щеплень від COVID-19. Більше, ніж в інших містах та областях України. Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька.

«Регіон вийшов у лідери за темпами щоденної вакцинації населення. Дніпропетровщина навіть випередила Київ та Київську область.  Готові й надалі так плідно працювати. Щеплювати усіх бажаючих. Для імунізації жителів створені усі умови», – зазначила Тетяна Квітницька.

Вона додала, що вакцинацію пройшли вже понад 42% дорослого населення Дніпропетровщини. Більш ніж 5 тисяч щеплень зробили дітям від 12 до 17 років. З них 1,1 тисячі імунізовані двома дозами.

«За минулу добу швидкі виїжджали до пацієнтів із підозрою на коронавірус 210 разів.  Переважна більшість пацієнтів ковідних стаціонарів не має жодного щеплення, – розповіла Тетяна Квітницька. – Закликаю вакцинуватися та виконувати усі правила карантину. Аби ми спокійно могли зустріти новорічні та різдвяні свята. Без обмежень та червоної епідемічної зони».

В області працюють 33 центри вакцинації,  217 пунктів щеплення та 120 мобільних бригад. Медики імунізують людей у торговельно-розважальних комплексах, на вокзалах, у гуртожитках.

Працюють з чотирма видами вакцини. Препарати на вибір – AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer/BioNTech та Moderna. В наявності 663,5 тисяч доз.

Загалом в області вже зробили більш ніж 1 мільйон 990 тисяч щеплень від коронавірусу. Двома дозами вакцинувались понад 845 тисяч мешканців регіону.