З території Дніпропетровщини переправляли за кордон товари військового призначення

З території Дніпропетровщини переправляли за кордон товари військового призначення

Двоє мешканців Дніпра налагодили канал незаконного вивезення авіаційних агрегатів та комплектуючих до військової техніки до країн близького зарубіжжя (Грузії, Вірменії, Білорусі та інших).

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури канал було викрито і заблоковано (ч.1 ст.333 КК України).

Придбаний на території України товар зловмисники переправляли поштою за кордон для потреб підприємств та об’єктів військово-промислового комплексу вказаних країн. Під час чергового відправлення товар було перехоплено на одному з постів Київської митниці.

Правоохоронці провели ряд обшуків за місцем мешкання та в гаражних приміщеннях фігурантів справи, в ході яких вилучено: стартер-генератори, плунжерні насоси, клапани, спеціальні фільтри та інше пілотажно-навігаційне електронне обладнання для чутливих вузлів військових літаків. Загалом – понад 200 одиниць комплектуючих для авіаційної техніки. Крім того, вилучено супровідні документи на вказані товари, печатки і штампи, бланки-паспорти на продукцію, електронно-обчислювальну техніку, мобільні телефони тощо.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення громадянам про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу. Встановлюються інші причетні до злочину особи.