Публічний звіт Дніпропетровської обласної влади

Публічний звіт Дніпропетровської обласної влади

На Дніпропетровщині вже зробили майже 2 мільйона 128 тисяч щеплень від COVID-19. В області триває будівництво злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра.

Дніпропетровський регіон увійшов в трійку лідерів України з валового виробництва зернових культур. Про це під час публічного звіту розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

За його словами, з обережністю поки що можна константувати деяке покращення ситуації з коронавірусом в області.

«Кілька днів минулого тижня фіксували більше випадків одужання, ніж захворювання. Ліжка у госпітальних базах завантажені менш ніж наполовину», – зазначив Володимир Орлов.

На Дніпропетровщині вже зробили майже 2 мільйони 128 тисяч щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинувалися понад 940 тис людей.

«На Міжнародний економічний форум DEF-2021 зібрали представників влади, успішних бізнесменів, інвесторів, аналітиків, економістів. Говорили про українську і світову економіку. Зокрема, як розвивати її після пандемії», – розповів Володимир Орлов.

За два дні форуму пройшли десятки дискусій, семінарів, лекцій та конференцій від більш ніж 100 спікерів. Приїжджали міжнародні делегації. Загалом було майже 800 учасників.

А під час регіонального форуму «АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021» підбили підсумки польових робіт. В області фінішували посівна й жнива. Регіон увійшов в трійку лідерів України з валового виробництва зернових культур. Дніпропетровщина отримала рекордні показники урожаю за останні роки.

«В аеропорту Дніпра тривають роботи зі зведення нової злітно-посадкової смуги, перону та руліжних доріжок. На будмайданчику працює майже сто одиниць техніки, півтори сотні робітників», – сказав Володимир Орлов.

Роботи відбуваються державним коштом за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На Дніпропетровщині продовжується боротьба з нелегальною торгівлею паливом. Перевіряють автозаправні станції. З початку року побували на 652 АЗС. Здійснили понад 800 інспекцій. За їх результатами припинили діяльність 29-ти незаконних заправок. З них 8 – демонтували. На порушників правоохоронці відкрили 32 кримінальні провадження.