На Дніпропетровщині висадили мільйон дерев

На Дніпропетровщині висадили мільйон дерев

В рамках Всеукраїнської громадської акції «Створюємо ліси разом» в Дніпропетровському регіоні вже засадили 242 га лісів.

Для кампанії з озеленення використали понад 1,2 мільйона сіянців. Це, переважно, такі дерева, як дуб, сосна, акація біла та клен.

 «До озеленення регіону активно долучаються усі наші громади. Наприклад, днями на території Миколаївського лісництва ДП «Петриківський лісгосп» було посаджено три тисячі сіянців хвойних дерев на площі у пів гектари. Цю ініціативу провели разом із співробітниками прокуратури Дніпропетровщини. Молодь регіону також залюбки висаджує дерева. Так студенти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури перед будівлею свого ВУЗу висадили понад 60 декоративних дерев. Це туя, ялівець, катальпа, барбарис, спірея. Посадковий матеріал та допомогу в роботі студентам надали представники Новомосковського лісгоспу», — розповів начальник управління облради з питань екології та природних ресурсів Антон Кумановський.

В рамках акції «Створюємо ліси разом» на Днпіпропетровщині цієї осені планують ще висадити 884 дерева. Це приблизно 147 гектарів території. Також до кінця року в лісництвах заготовлять 9,4 тон лісового насіння.