У Кам’янському стартував прийом проектів на конкурс «Бюджет участі. Місто»

У Кам’янському стартував прийом проектів на конкурс «Бюджет участі. Місто»

29 листопада розпочався прийом громадських проектів для участі в конкурсі «Бюджет участі. Місто». Прийом триватиме до 23 січня 2022 року.

Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради. В проекті мають бути бланк-заявка, декларація авторства й перелік 20 учасників, які підтримують громадський проект. Можна також додати фото, малюнки та інші ілюстрації. Бланки 1,2,3 можна завантажити за посиланням або їх надішлють електронною поштою за попереднім запитом на e-mail: [email protected].

Спочатку необхідно авторизуватися на платформі budget.e-dem.ua. Для такої форми подачі не потрібно заповнювати бланк 1 та 2, тільки заповнити електронні форми на платформі та додати копію переліку 20 людей, які підтримують проект.

Проект з’явиться у загальному доступі після його перевірки модератором платформи. Як альтернатива авторизації на профільній платформі, усі 3 заповнені бланки можна надіслати на електронну пошту департаменту економічного розвитку міської ради: [email protected].

При поданні варто враховувати такі моменти: проект має бути загальнодоступним та неприбутковим. Його максимальна вартість має становити не більше 300 тисяч гривень.

Один автор може подати один проект з 4-х категорій: «Інфраструктура», «Фізична культура та спорт», «Екологія, ІТ та культура» та «Просвіта, охорона здоров`я».

Авторами проектів можуть бути громадяни України віком від 14 років, які зареєстровані або проживають на території Кам’янського, або володіють на праві власності об’єктом нерухомості у Кам’янському, у тому числі приватні підприємці, зареєстровані як платники податків у Кам’янському, внутрішньо переміщені особи.

За додатковою інформацією звертатись до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, каб.315 (пн-чт з 08:00 до 17:00, пт з 08:00 до 16:00) або за телефоном 0569 55 41 31.