У Кам’янському вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Кам’янському вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня у Кам’янському віддали шану учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів та поклали квіти до пам’ятного знака «Чорнобиль – вічний біль України» Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, голова Кам’янської районної державної адміністрації Дніпропетровської області Олег Гапіч, керівник міської організації «Союз Чорнобиль України» Микола Нещерет, голова Кам’янської міської організації «Союз ветеранів Афганістану» Олег Качуровський, ліквідатори наслідків аварії, представники політичної партії «Бджола», громадськість.

До ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС залучалося близько 3000 кам’янчан. У живих на сьогодні залишилося близько 1 200 людей.

Андрій Білоусов привітав героїв-ліквідаторів зі святом, подякував за подвиг та мужність.

«Ми завжди пам’ятатимемо подвиг героїв-чорнобильців, цінуватимемо їх мужній і самовідданий вчинок. Бажаю ліквідаторам та їхнім сім’ям щастя, здоров’я та благополуччя», – сказав міський голова.

Микола Нещерет зазначив, що цього року організація «Союз Чорнобиль України» відзначає 35-річчя від дня створення.

«Нас розуміє та активно підтримує міський голова Андрій Білоусов та депутатський корпус. Ми отримуємо фінансування та завжди прагнемо захищати честь міста і області», – сказав керівник організації.

У Кам'янському вшанували пам'ять героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - ФОТО У Кам'янському вшанували пам'ять героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - ФОТО