Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів

Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів

Цьогоріч на Дніпропетровщині звели та реконструювали майже 100 об’єктів. Це садочки, школи, амбулаторії, стадіони, басейни та більш ніж 550 км доріг. Підсумки року підбили у ДніпроОДА. 

«2021-й – рік розбудови Дніпропетровщини. Роботи розгорнули у різних куточках області – від великих міст до найвіддаленіших селищ. Зводили та реконструювали садочки, школи, стадіони, лікарні, дороги. Результат – майже 100 об’єктів з позначкою «зроблено», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Інфраструктурні проєкти в регіоні втілювали за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема, реконструювали школи у Петропавлівці, Сурсько-Литовському, Дніпрі, Апостоловому.

Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів - ФОТО Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів - ФОТО Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів - ФОТО

«Реконструкція шкіл – це повне перевтілення. Із сірих застарілих будівель – в сучасні. З яскравим дизайном та новим обладнанням. До такого освітнього простору  діти приходять із задоволенням. А вчаться там – з інтересом. Саме такі відгуки отримуємо від учнів оновлених шкіл», – розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Приводили до ладу і садочки. Два звели «з нуля» – у Покрові та Старих Кодаках.

«Всі роботи – за новими проєктами. Садочки енергоефективні, зручні для людей з інвалідністю. Теплі та яскраві», – поділилася заступниця голови ОДА.

Цьогоріч акцент зробили на розвитку спортивної інфраструктури. «З нуля» звели два басейни – у Слобожанському і Нікополі. Облаштували 9 стадіонів – центральних та шкільних.

Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів - ФОТО

«Модернізували і великі спортивні арени в містах. Стадіоном-красенем став  «Спартак» у Кривому Розі. Тривають роботи у Новомосковську. А ще – на криворізькому «Металургу». Це стадіон-легенда, який отримує друге життя. Його реконструюємо за стандартами ФІФА та УЄФА. Там проходитимуть матчі найвищого рівня», – сказала Ольга Горб.

Вона додала, що по всій області за президентською програмою «Здорова Україна» облаштували мультифункціональні майданчики.

«Кипіла робота і на дорогах області. Зведено та відремонтовано майже 450 км державних магістралей. Відкрито першу об’їзну Дніпра – Південний обхід. Він розвантажив місто від транзитного транспорту. Оновили і майже 130 км місцевих доріг», – зазначила заступниця голови ОДА.

Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів - ФОТО Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів - ФОТО

Розвивали в регіоні і медичну галузь. Збудували «з нуля» 16 сільських амбулаторій. Більшість – із житлом  для сімейного лікаря. Оновили 13 приймальних відділень опорних лікарень. У Нікополі – реконструювали дитячу лікарню. Придбали понад 1000 одиниць медобладнання та 177 нових машин «швидкої».

Цьогоріч на Дніпропетровщині збудували та реконструювали майже 100 об’єктів - ФОТО

«Ми вже прийняли обласний бюджет-2022. Велике будівництво в регіоні не зупинятиметься. На розвиток інфраструктури регіону в наступному році запланували майже 4 млрд грн. Втілюватимемо масштабні проєкти», – сказала Ольга Горб.

Серед наймасштабніших об’єктів, які вже «в роботі» – будівництво траси на Київ та Північної об’їзної Дніпра, злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпро, садочка-підкови у Червоногригорівці.