На Дніпропетровщині ремонтують трасу Дніпро-Обухівка

На Дніпропетровщині ремонтують трасу Дніпро-Обухівка

На трасі Дніпро-Обухівка – наразі розпал ремонтних робіт. Оновлюють 18,4 км автошляху. Завершують фрезерування старого покриття та вже почали укладати вирівнюючий шар нового. Приводять до ладу узбіччя. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Траса Дніпро-Обухівка проходить по території Дніпровського району. Вона з’єднується з державною магістраллю Н-31 Дніпро-Решетилівка. Дорогою на Київ, яку будують «з нуля».

«Це вже дев’ята дорога територіального значення, яку ремонтуємо цьогоріч завдяки програмі «Велике будівництво». Такі траси сполучають райони та міста області. Можуть з’єднувати міжнародні, національні та регіональні магістралі», – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

На об’єкті майже завершили знімати старий дорожній одяг. Нині вже почали укладати вирівнюючий шар асфальту.

Покриття оновлять на проїжджій частині, приляганнях і з’їздах, додав Олександр Коломійцев. Далі нанесуть розмітку холодним пластиком і замінять дорожні знаки.

Ремонт обухівської траси – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загалом на балансі Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області – понад 1,6 тис км автошляхів територіального значення.