У Дніпрі рибак виловив сома вагою 50 кг

У Дніпрі рибак виловив сома вагою 50 кг

Дуже вдалою виявилася рибалка для чоловіка, якому вдалося підводне полювання на сома. Він упіймав його за допомогою гарпуна на глибині річки.

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook та зробив приголомшливі фото зі своїм «трофеєм».

«Величезні риби ковтають повністю водоплавних птахів, свійських тварин і змушують буквально посивіти водолазів, які вимушено проводять різні підводні роботи. Монстра щодня не зустрінеш, тому доводиться часто робити спроби, от і цього разу я вирушив на підводне полювання в межах міських пляжів, поки закритий купальний сезон», — розповів рибалка.

Чоловік додав, що риба справді була величезна, він зміг вистрелити в сома  гарпуном, але риба все одно почала тягнути рибалку на глибину. У протистоянні сом схопив його за ласту і вона луснула.

«Не вдаючись у подробиці, скажу, що зустріти “сома-людожера” вдалося на поглибленні, яке починалося саме за межею купальної зони», — розповів він.

У Дніпрі рибак виловив сома вагою 50 кг - ФОТО

Чимало користувачів Фейсбуку не оцінили вилов чоловіка, деякі  люди назвали це «вбивством старої рибини».

«Я тут бачу нагле вбивство старої рибини», «Тим більше, що м’ясо буде несмачне і буде пахнути болотом. Сом явно старий, хай би доживав собі», «Дуже шкода рибу. Тих сомів і так немає, та й ще й добивають таким чином», «Це вбивство, а не риболовля», — написали в мережі.