Обдаровані й талановиті діти Кам’янського приймали вітання

Обдаровані й талановиті діти Кам’янського приймали вітання

21 грудня міський голова Кам’янського Андрій Білоусов привітав із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим дітей міста, які мають високі досягнення у навчанні, спорті, сфері культури та творчості.

«Дорогі діти! Я щиро бажаю, щоб у Новому році здійснилася ваша заповітна мрія, щоб у вашому житті не було місця печалі, а кожен день був сповнений радості та щастя. Ви – майбутнє нашого міста і країни. Ви талановиті, активні, розумні. Ніколи не втрачайте віри в себе і в свої сили, старанно навчайтеся та розвивайте свої здібності, що допоможе вам знайти своє покликання у житті. Бажаю веселих зимових канікул та новорічних свят!», – сказав Андрій Білоусов.

Обдаровані й талановиті діти Кам'янського приймали вітання - ФОТО Обдаровані й талановиті діти Кам'янського приймали вітання - ФОТО Обдаровані й талановиті діти Кам'янського приймали вітання - ФОТО

За старанність, цілеспрямованість та розвиток у обраному напрямі мер вручив дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, подарунки та вітальні листи.

Обдаровані й талановиті діти Кам'янського приймали вітання - ФОТО

«Ми дуже раді, що живемо у Кам’янському. Нас всебічно підтримує міська влада. До нас завжди виявляють трепетне та душевне ставлення, допомагають з усіх питань. На мій погляд, у жодному іншому місті не ставляться до дітей з такою відповідальністю», – сказала Лариса Мусієнко, мама-вихователь ДБСТ, в якому проживає 9 дітей.

Організатором традиційного святкового заходу виступила служба у справах дітей Кам’янської міської ради.

Станом на сьогодні за сімейними формами виховання у місті виховується 541 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, з них:

  • 118 дітей у дитячих будинках сімейного типу;
  • 30 дітей у прийомних сім’ях;
  • 393 дитини перебувають під опікою та піклуванням.