Каратисти Кам’янського гідно зустріли гостей на «Шляху до майстерності»

Каратисти Кам’янського гідно зустріли гостей на «Шляху до майстерності»

Відкритий Кубок Кам’янського з кіокушин-кан карате «Шлях до майстерності» відбувся в Кам’янському в минулі вихідні.

 

Традиція, яка розвивається

 

«Шлях до майстерності» – це традиційні підсумкові змагання, що проводяться наприкінці календарного року з початку століття. Турнір проходив протягом двох днів, 18 грудня – розділ «ката» (демонстраційна техніка), 19 грудня – розділ «куміте» (поєдинки). У турнірі брали участь команди з Кам’янського, Новомосковська, Дніпра, Вільногірська та Харкова. У змаганнях взяло участь 265 особи, з яких у розділі «ката» виступило – 70 спортсменів, у розділі «куміте» – 194.

Перший Кубок міста було організовано ще у 2001 році. Спочатку ці змагання називалися, як Кубок Дніпродзержинська і проводились між секціями міста з кіокушин-кан карате з метою виявлення найкращої. З 2010 року ці змагання називаються Кубок «Шлях до майстерності». З 2015 року ці змагання проводяться у двох розділах: «ката» та «куміте». У 2021 році вперше розділ «ката» проводився одночасно на двох татамі.

Каратисти Кам’янського гідно зустріли гостей на «Шляху до майстерності» - ФОТО

«Приємно бачити позитивну динаміку розвитку турніру. Сьогодні ці змагання проходять на високому організаційному та технічному рівні. З кожним роком ми покращуємо умови для виступаючих каратистів, як у розділі «ката», так і «куміте», – поділився своїми враженнями головний суддя першого Кубка Дніпродзержинська Сергій Радівілов, чинний тренер федерації.

 

Легкі перемоги – не потрібні!

 

Понад 10 років Кубок Кам’янського «Шлях до майстерності» проводиться у відкритому форматі. Це дає можливість взяти участь у турнірі партнерським федераціям та клубам з інших міст, а також підняти рівень конкуренції. Незважаючи на масовість і високий технічний рівень гостьових команд, вихованці Кам’янської федерації змогли завоювати 31 перше місце, 36 других і 31 третє. Гості турніру посіли 26 перших, 21 друге та 11 третіх місць. Статистика та кількісні показники результатів проведення Кубка Кам’янського  відображена у звіті, з яким можна ознайомитись на сайті федерації: www.kyokushinkan.dp.ua

Каратисти Кам’янського гідно зустріли гостей на «Шляху до майстерності» - ФОТО

«Нам не потрібен «містечковий» турнір та легкі перемоги, саме тому ми запрошуємо сильні команди з Дніпра, Новомосковська, Харкова та інших міст України, – пояснив Євген Колішевський, Президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, – водночас ми не можемо собі дозволити приймати на турнірі федерації і клуби, які систематично грубо порушують правила змагань та етикету».