Турнір «Перше татамі» провели каратисти в Кам’янському

Турнір «Перше татамі» провели каратисти в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Традиційний турнір початківців «Перше татамі» провели каратисти федерації кіокушин-кан в Кам’янському під кінець лютого.

В традиційному зимовому турнірі з кіокушин-кан карате «Перше татамі» цьогоріч взяли участь 142 спортсмени. З них у розділі «ката» (демонстрація техніки) – 49 осіб, у розділі «куміте» (поєдинки) – 109 бійців.

«Перше татамі» – це унікальний турнір, який проводиться щорічно виключно для каратистів-початківців, володарів білих і помаранчевих поясів. Ідея проведення такого турніру народилася ще 2008 року. Турнір вчить каратистів-початківців вигравати на змаганнях як у розділі «ката» (демонстрація техніки), так і «куміте» (поєдинки).

З результатами виступів можна ознайомитись на сайті: www.kyokushinkan.dp.ua

«Кам’янська федерація кіокушин-кан карате була першою в Дніпропетровській області, хто став регулярно проводити змагання для каратистів-початківців. Такий підхід, зрештою, допоміг багатьом вихованцям краще підготуватися до змагань обласного, національного та міжнародного рівнів, – розповів Євген Колішевський, президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате. – Сьогодні практика проведення окремих змагань для новачків стала дуже популярною, як у Дніпропетровській області, так і в інших регіонах України».

Як почесний гість, турнір відвідав колишній вихованець Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, а нині командир взводу десантно-штурмової роти, молодший сержант Антон Бурда. Антон брав участь у бойових діях, але через важкі поранення був змушений повернутися додому.

В урочистій обстановці пану Бурді повернули його спортивні документи, які зберігалися у його тренера Євгена Колішевського. У своїй промові до учасників змагань Антон звернувся з проханням не втрачати віри у перемогу та зміни на краще в Україні.

Турнір «перше татамі» провели каратисти в Кам’янському - ФОТО
Антон Бурда та Євген Колішевський

«Для того, щоб Україна повернулася до мирного життя, ми всі незалежно від того, де ми знаходимося, в тилу чи на фронті, маємо вірити в перемогу. Потрібно вірити й не сумніватися в тому, що все буде добре», – наголосив А. Бурда.

«Користуючись моментом, я хочу в урочистій обстановці повернути Антонові його особисту історію каратиста, його сертифікати іспитів та дипломи змагань. Так вийшло, що ці документи зберігалися у мене з моменту, коли Антон пішов служити в армію, – розповів Є. Колішевський. – Ми, тренери, намагаємось підтримувати стосунки з усіма вихованцями, які пішли на фронт боротися за відновлення цілісності України. Нехай наші воїни повернуться додому живими та здоровими».