У Кам’янському дитячому садку №30 «Мальва» реконструювали басейн

У Кам’янському дитячому садку №30 «Мальва» реконструювали басейн

У Кам’янському дитячому садку №30 «Мальва» на лівобережжі відкрили після реконструкції сучасний басейн.

Басейн не працював із 1998 року. У ході реконструкції, яка виконувалася за новими стандартами, було відремонтовано приміщення та чашу водно-оздоровчого комплексу, дитячі душові, санвузли, роздягальні, кабінети спеціалістів та всі підсобні приміщення. Роботи виконували за дорученням міського голови Андрія Білоусова, який взяв участь у церемонії відкриття водно-оздоровчого комплексу.

«Цей комплекс не працював понад 20 років. Цього року коштом міського бюджету ми його повністю реконструювали. Вдячні підрядникам, які виконували роботи. Для нас важливо, в яких умовах навчаються та розвиваються діти, адже вони – наше майбутнє», – сказав Андрій Білоусов.

У приміщенні басейну встановили нову систему вентиляції з підігрівом, теплу підлогу, систему автоматичного регулювання температури води в душових, умивальниках та прохідних ваннах для безпеки дітей. У чаші басейну встановлено систему ультрафіолетового знезараження води та підігріву.

У Кам'янському дитячому садку №30 «Мальва» реконструювали басейн - ФОТО У Кам'янському дитячому садку №30 «Мальва» реконструювали басейн - ФОТО

Дитячий дошкільний заклад – центр розвитку дитини №30 «Мальва» відвідують 218 дітей, функціонує 12 груп. Регулярні заняття плаванням забезпечать дітям загальнозміцнювальну дію на весь організм, сформують правильну поставу та корисну навичку – вміння триматися на воді.

У Кам'янському дитячому садку №30 «Мальва» реконструювали басейн - ФОТО

«Сьогодні здійснилася мрія дітей та всього колективу. Напередодні Нового року ми отримали чудовий подарунок – оновлений, гарний та комфортний басейн. Дуже вдячні меру міста Андрію Білоусову та підряднику – депутату міської ради Сергію Миршавці за проведену реконструкцію», – сказала директор дитячого садка Ірина Сиротинська.

У Кам'янському дитячому садку №30 «Мальва» реконструювали басейн - ФОТО