В Україні великі масло- та сирзаводи спростували зупинку виробництва

В Україні великі масло- та сирзаводи спростували зупинку виробництва

Яготинський маслозавод та Пирятинський сирзавод, які входять в групу «Молочний альянс», продовжують працювати в штатному режимі.

Керівництво підприємств не планує зупиняти виробництво, незважаючи на майже десятикратне подорожчання газу та подвійне зростання цін на електроенергію. Таку інформацію надав прес-центр «Молочного альянсу», який спростував чутки про зупинку виробництва.

Виробничі потужності заводів працюють згідно звичного графіку, всі відвантаження готової продукції відбуваються вчасно. Крім того, в штатному режимі функціонують і інші заводи «Молочного альянсу», оскільки керівництво холдингу «не планує зупиняти виробництво».

У заяві вказано, що заводи не змогли адекватно збільшити ціни на свою продукцію. Негативний розрив між витратами та доходами призвів до того, що в IV кварталі минулого року заводи працювали зі збитками. Продовжуватися таке нескінченно не може, оскільки призведе до вимивання обігових коштів та неможливості заплатити за газ, сировину, упаковку та виконані роботи.

Внаслідок цього Яготинський та Пирятинський заводи звернулися до партнерів з листами, щоб проінформувати про ситуацію, що склалася. Згодом ці листи були опубліковані в ЗМІ та неправильно інтерпретовані.