Рибалки Кам’янського запрошуються до обговорення нових Правил риболовлі

Рибалки Кам’янського запрошуються до обговорення нових Правил риболовлі

Для громадського обговорення оприлюднено проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства».

Автор: Валентин Фіголь.

Діючі Правила любительського і спортивного рибальства є морально застарілими і такими, що не відповідають вимогам сьогодення, адже не оновлювалися з 1999 року. Про це заявила прес-служба Дережавного агенства меліорації та рибного господарства України.

Тому готується проект урядового наказу, який для громадського обговорення надано у відкритий доступ. За ініціативи голови Держрибагентства Артема Ріпенка було оголошено про збір пропозицій для оновлення Правил.

Рибалки Кам’янського запрошуються до обговорення нових Правил риболовлі - ФОТО

Проектом наказу пропонується вдосконалити правове регулювання у сфері рибного господарства шляхом уточнення вимог щодо здійснення любительського, спортивного рибальства та підводного полювання, норм добування (вилову), заборонених місць, строків, знарядь і способів добування (вилову) водних біоресурсів, мінімальні розміри водних біоресурсів дозволені для добування (вилову), а також визначити умови проведення спортивних змагань із любительського, спортивного рибальства та підводного полювання.

«Понад 200 пропозицій надійшло від рибалок-любителів, рибалок-спортсменів, підводних рибалок та інших стейкхолдерів. Пропозиції було детально опрацьовано фахівцями Агентства, їх переважна більшість була врахована при оновленні проекту Правил, який було подано Міністру Мінагрополітики для підпису», – повідомило Держрибагенство 8 січня.

Остаточне збирання докупи документу відбудеться після його громадського обговорення.

Зауваження та пропозиції Агенство просить надавати до 06.02.2022 на e-mail: [email protected] або за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А. Телефон для довідок: (044) 486-25-91.