Правоохоронцям підвищать зарплати з лютого 2022 року

Правоохоронцям підвищать зарплати з лютого 2022 року

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський анонсував підвищення зарплат правоохоронцям з лютого 2022 року. З них 1 мільярд отримає Національна поліція.

За словами міністра, через те, що в бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувалися точково, за рахунок ковідного фонду, в держбюджеті на 2022 рік передбачається підвищення зарплати правоохоронцям.

«Президент доручив уряду збільшити зарплати робітникам системи МВС всіх категорій на 10 % вже з 1 лютого», – написав Монастирський на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він зазначив, що підвищення зарплат стосується не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, робітників міграційної служби. Міністр підкреслив, що кошти для такого підвищення зарплат вдалося отримати завдяки спецоперації «Акциз». Вона була розпочата проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це забезпечило надходження додаткових 2,3 мільярди гривень за листопад-грудень 2021 року.

Голова МВС додав також, що з лютого 2022 року буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.