Батьки школярів Кам’янського зможуть більше дізнатися про шкільну їжу на порталі «ЗнаЇмо»

Батьки школярів Кам’янського зможуть більше дізнатися про шкільну їжу на порталі «ЗнаЇмо»

На новому інтернет-порталі «ЗнаЇмо» є вся необхідна інформація про корисне та збалансоване харчування школярів. Наразі до нового меню звикають і учні, і кухарі, і адміністрація навчальних закладів.

Глобальні зміни у меню шкільних їдалень стали можливими завдяки реформі, яку ініціювала Перша леді України Олена Зеленська.

«З початку року школи перейшли на нову систему харчування. Учнів годують за збалансованим меню. Головні принципи – розмаїття  та максимум корисних продуктів. Допомогти дитині сформувати корисні звички має і родина. У поміч – інтернет-портал «ЗнаЇмо», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

На новому порталі є розділ з порадами для батьків. Приміром, як допомогти дитині сформувати корисні звички, або як пересвідчитися у належному харчуванні сина або доньки у школі. Для учнів – цікаві тести та ігри. Можна ознайомитися з корисними продуктами. Після – перевірити себе, наскільки добре знаєшся на здоровому раціоні. Для освітян – вебінар, як впровадити нове меню у закладі.

«Окремий розділ на сайті – для підприємців. Вони також можуть долучитися до реалізації реформи. Наприклад, допомогти з обладнанням для їдалень або організувати тренінги для кухарів», – сказала Ольга Горб.

Сайт містить і корисні посилання. Наприклад, можна ознайомитися з новим шкільним меню та технологією приготування страв.