У 2021 році на контрактну службу вступили майже 1,8 тисяч мешканців Дніпропетровщини

У 2021 році на контрактну службу вступили майже 1,8 тисяч мешканців Дніпропетровщини

 У минулому році майже 1,8 тисяч мешканців Дніпропетровщини долучилися до лав Збройних Сил України. На службу за контрактом вступити 76 офіцеріввсі інші – солдати та сержанти. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА. 

Кандидати, які бажають підписати контракт з ЗСУ не повинні мати судимості, мають знаходитися у гарній фізичній формі та мати міцне здоров’я. Про це зазначила  начальниця управляння взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА Ірина Федорчук.

За її словами, приймають як чоловіків, так і жінок від 18 до 60 років. Вона додала, що військові рядового складу можуть вступити до армії на 3 роки. Сержантського та старшинського – від 3 до 5 років.

Для тих, хто уклав контракт вперше, передбачене разове заохочення – від 19 тис. до 24 тис. грн. Зарплата – від 11 тис грн. На лінії бойового зіткнення захисникам виплачують додаткові 17 тис грн на місяць. В інших районах ООС – від 5 до 6 тис. грн. Військові отримують повний соцпакет. А ще – можливість безкоштовного навчання у вищій.

За детальною інформацією можна звернутися до місцевого військкомату.