Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами програми Президента «Велике будівництво»

Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами програми Президента «Велике будівництво»

Минулоріч на Дніпропетровщині комплексно оновили інфраструктуру. Звели «з нуля» та реконструювали майже 100 об’єктів. Це стосувалося спортивної, дорожньої, медичної та освітньої галузі. Це – найбільший показник в Україні. Про це повідомив консультант програми «Велике будівництво» Юрій Голик.

За його словами, у 2021 році «з нуля» звели та оновили 115 шкіл та дитсадків, 33 лікарні, 237 сільських амбулаторій, 22 басейни. Крім того, оновили 7 тисяч км державних та місцевих доріг.

Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами Президента «Велике будівництво» - ФОТО Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами Президента «Велике будівництво» - ФОТО

Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами Президента «Велике будівництво» - ФОТО
default
Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами Президента «Велике будівництво» - ФОТО
default

Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами Президента «Велике будівництво» - ФОТО Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами Президента «Велике будівництво» - ФОТО Дніпропетровщина – лідер за втіленими проектами Президента «Велике будівництво» - ФОТО

«Дніпропетровщина – лідер серед інших областей у реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Минулого року тут втілили найбільше проектів», – зазначив Юрій Голик.

Зведені «з нуля» – дитсадки у Покрові та Старих Кодаках. Вони побудовані за сучасним дизайном, теплі та затишні. Розраховані на 200 малюків. В області також модернізували 3 дошкільні заклади.

«Нові садочки комфортні, яскраві, доступні для людей з інвалідністю. Саме у таких умовах мають виховуватися малюки, а не в сірих стінах та холодних будівлях», – підкреслив Юрій Голик.

Із позначкою «зроблено» 6 шкіл. Реконструйовані об’єкти в Апостоловому, Петропавлівці, Сурсько-Литовському та Дніпрі.

Крім того, були відкриті 6 новозбудованих малих групових будинків. Вони призначені для дітей, що залишилися без батьківської турботи.

«Там маленькі мешканці області розвиваються в атмосфері сімейного затишку», – сказав Юрій Голик.  

Нове дихання отримала спортивна інфраструктура. За темпами її розвитку Дніпропетровщина утримує національну першість. У Дніпрі звели Олімпійський дім. У Нікополі та Слобожанському – нові сучасні басейни. У регіоні облаштували 9 стадіонів. При школах, у громадах та містах.

Розвивали і медичну інфраструктуру. Серед втілених проектів – 16 побудованих сільських амбулаторій. У більшості з них передбачене житло для сімейних лікарів.

В опорних лікарнях модернізували 13 приймальних відділень. У Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Першотравенську, Марганці, Новомосковську. Вони оснащені всім необхідним обладнанням для порятунку «важких» пацієнтів.

«Раніше такі умови мали лише мешканці великих міст», – наголосив Юрій Голик.

Не припинялися роботи на дорогах області. Загалом збудували нових та відремонтували понад 550 км автошляхів. З них майже 130 км – місцевого значення і майже 450 км – державного. Відбулася довгоочікувана подія – новозведеною об’їзною Дніпра рушили автівки. Південний обхід розвантажив місто від транзитного транспорту.