На решетилівській трасі зводять унікальну естакаду

На решетилівській трасі зводять унікальну естакаду

Нову державну трасу на Київ Н-31 прокладають на Дніпропетровщині. Роботи за каналом Дніпро-Донбас ведуться і взимку. Робітники працюють на підходах до розв’язок, влаштовують земельне полотно, укріплюють узбіччя, монтують сучасну систему водовідведення. Вона буде оснащена спеціальними фільтрами, аби шкідливі викиди від автівок не потрапляли у річку.

Решетилівська траса – один із наймасштабніших проектів, що ведуться за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Наразі дорожники працюють на останній ділянці у 29,5 км, вона знаходиться за каналом Дніпро-Донбас. Там зараз прокладають автошлях, зводять дворівневі розв’язки та естакаду. Вона буде тричі проходити за річкою Оріль. Шляхопровід змонтують унікальним способом. Монолітну плиту довжиною майже 600 м забетонують на місці й після насуватимуть на опори. На цей складний процес планується 8 місяців. Нині тривають підготовчі роботи.

Наразі поблизу сіл Єгорине та Цибульківка зводять дворівневі розв’язки. Встановлюють опалубку та риштування. Зверху – арматурний каркас, який заливають бетоном.

Неподалік від Ціричанки буде ще одна дворівнева розв’язка. Наразі вже звели 88-метровий шляхопровід. Потім прокладуть гідроізоляцію та заасфальтують. Зроблять зручні з’їзди.

В області вже готові майже 30 км нової автомагістралі. Загальна довжина траси Н-31, що проходитиме Дніпропетровщиною, – майже 60 км.

На решетилівській трасі зводять унікальну естакаду - ФОТО
default

На решетилівській трасі зводять унікальну естакаду - ФОТО На решетилівській трасі зводять унікальну естакаду - ФОТО

На решетилівській трасі зводять унікальну естакаду - ФОТО
default