У Кам’янському районі реконструюють спорткомплекс “Дніпровець”

У Кам’янському районі реконструюють спорткомплекс “Дніпровець”

У селищі Дніпровське Кам’янського району стартувала реконструкція місцевого спорткомплексу із басейном. Будівля знаходиться поряд з оновленим стадіоном. Зараз ведуться демонтажні роботи.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

За його словами, новий рік на Дніпропетровщині розпочався з продовження оновлення дитячих садків, шкіл, стадіонів та міських арен. В області працюють і над модернізацією двох басейнів. Один знаходиться у Марганці, інший – у селищі Дніпровське.

Реконструкція об’єкту ведеться за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Спорткомплекс «Дніпровець» звели ще у 1963 році. Там проводили універсіади, змагання між командами дівчат та хлопців. Для дорослих та дітей працював басейн. Майже за шість десятиліть будівля стала аварійною: покосилася покрівля, зносилися комунікації, стали трухлявими дерев’яні вікна.

Як зазначив директор спорткомплексу “Дніпровець” Володимир Кусий, басейн не наповнювали водою декілька десятків років, а відтепер, нарешті, почалася його реконструкція.

«Буде тепло, буде добре, буде гарно. Гостинно прийматимемо усіх мешканців Дніпровського і гостей селища», – відзначив він.

Володимир Кусий додав, що селище матиме потужну спортивну базу. На ній зможуть проводити збори професійні футболісти, баскетболісти, волейболісти, плавці, боксери, легкоатлети.

«Мали нагоду у 2021 році осучаснити стадіон «Дніпровець». Зараз для нас велика честь проводити реконструкцію спорткомплексу. Приводимо будівлю до ладу за сучасними технологіями, подбаємо про її енергозбереження та відновимо басейн», – розповів гендиректор компанії-підрядника Сергій Гавриленко.

Будівельники на етапі демонтажу. Всередині оздоблять тренерські, роздягальні, спортивну і тренажерні зали, адміністративні приміщення. Оновлять 25-метровий басейн на 4 доріжки.

Окрім басейнів, у 2022 році оновлюють стадіони шкіл, центральні арени міст.