У МОЗ пояснили, коли дозволять Covid-вакцинацію дітей від 5 років

У МОЗ пояснили, коли дозволять Covid-вакцинацію дітей від 5 років

Міністерство охорони здоров’я України дозволить Covid-вакцинацію дітей старше 5 років, якщо виробник внесе відповідні зміни в інструкцію про вакцину.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Він зазначив, що Міністерство додатково спілкується з бюро ВООЗ, виробниками ковід-вакцин, які пройшли додаткові клінічні випробування та використовують вакцини проти коронавірусної хвороби для вакцинації дітей від 5 років і старше.

«У випадку внесення відповідних змін в реєстраційні документи імунобіологічних препаратів МОЗ точно не буде ставити блок для того, щоб розширити контингент українців, які підлягають щепленню від коронавірусної хвороби», – зазначив Ляшко.

За словами міністра, на сьогоднішній день жодний виробник поки що не вніс зміни в інструкції зареєстрованих імунобіологічних препаратів, якими дозволяється використання вакцин проти Covid-19 для дітей у віці від 5 років.

Міністр підкреслив, поки що в Україні є можливість вакцинувати дітей від 12 років і старше, оскільки виробники вакцин внесли відповідні зміни в інструкції з використання імунобіологічних препаратів.