Як індивідуальне опалення ледь не посварило сусідів в Кам’янському

Як індивідуальне опалення ледь не посварило сусідів в Кам’янському

Встановлення індивідуального опалення в одному помешканні багатоквартирного будинку може посварити сусідів, які ще навіть не жили поряд.

Автор: Валентин Фіголь.

Історія, яка трапилась днями в одному багатоквартирному будинку в центрі Кам’янського, настільки типова, що точна адреса і імена персонажів неважливі.

Отже, в одному будинку придбала собі жінка на ім’я Олена квартиру. Почала робити в ній ремонт, під час якого було встановлене індивідуальне газове опалення. Працівники газопостачальної компанії проклали газову трубу по зовнішній стіні будинку. Але причепили ту трубу чомусь під самими вікнами трьох квартир.

Як автономне опалення ледь не посварило сусідів в Кам’янському - ФОТО

Мешканці тих квартир залишились невдоволені. «Навіщо мені під вікном газова труба?..» – обурювалась мешканка квартири знизу.

На додаток, газовики причепили трубу так, що позбавили мешканців квартир нижнього поверху можливості утеплити зовнішні стіни, як це зробили сусіди на верхньому поверсі.

Сусіди поскаржились до газопостачальної компанії та КП «Добробут».

Як автономне опалення ледь не посварило сусідів в Кам’янському - ФОТО

Газовики відреагували на звернення за кілька днів. Приїхали і перевстановили газову трубу, підвісивши її нижче, над цоколем.

Сусіди заспокоїлись: так труба їм не заважає, і можна утеплювати зовнішні стіни будинку.

«Добре, що обійшлось без скандалу і не довелось судитись, – коментує ситуацію сусідка знизу. – Бо починати сусідство зі сварки – хіба це добре?..»