Спробу пояснити паранормальне без містики зробив автор-атеїст з Кам’янського

Спробу пояснити паранормальне без містики зробив автор-атеїст з Кам’янського

Спробою пояснити паранормальні явища без містики назвав свою книжку «Смерть звісток не посилає» автор-атеїст Євген Бадін з Кам’янського на презентації 15 лютого.

Автор: Валентин Фіголь.

Презентація книжки Євгена Бадіна відбулась в центральній бібліотеці Кам’янського. Це не перша його літературна робота: раніше було опубліковано етнографічні розвідки про український характер та коріння українських прізвищ.

Книжка «Смерть звісток не посилає» – результат 8-річних досліджень паранормальних явищ, розповів автор, і спроба проаналізувати їх без всякого містицизму та релігійного підтексту.

Спробу пояснити паранормальне без містики зробив автор-атеїст з Кам’янського - ФОТО

В книжці зібрано чимало випадків зіткнення з явищами, які не може пояснити ані автор, ані сучасна наука.

Значну увагу приділено випадкам із життя самого літератора. Пан Євген тричі успішно лікувався у знахарок. Перший раз – ще в дитинстві, йому «виливали переполох на віск», коли малий боявся паровоза. Після сеансу хлопець перестав жахатися паровозних гудків. В дорослому житті літератор звертався до різних знахарок Дніпропетровщини. Першого разу – з болями в спині, другого – з хворими нирками. Результат задовольнив пацієнта – болі та дискомфорт пройшли. «Як може зникнути хвороба від вишіптування і маніпуляцій з водою та гарячим воском – незрозуміло не тільки мені. Сучасна наука в глухому куті!..»

Зцілення – не єдиний вид паранормальних явищ, з якими стикався пан Бадін. Були ще віщі сни. Одного разу напередодні виборів директора навчального закладу йому наснилося, що ніяк не може залізти до сортиру, в якому нема дверей. І точно – вибори він програв, і вигідну посаду не отримав.

Наступний віщий сон наснився напередодні поїздки на рибалку з приятелями. Уві сні панові Євгену не давали харчів у їдальні. І риболовлі не вийшло – не клювало…

Описано також випадок, коли в квартирі батьків автора настінне дзеркало несподівано впало на підлогу і розбилося за кілька годин до смерті матері письменника.

Є приклад полтергейсту: таємничі стуки в помешканні літератора припинились тільки після проведення «очищаючого» ритуалу, підказаному священнослужителем православної церкви.

Спробу пояснити паранормальне без містики зробив автор-атеїст з Кам’янського - ФОТО

В своїй книжці автор також описує випадки з практики знаменитих на весь світ екстрасенсів на кшталт Урі Геллера та Джуни Давіташвілі. Було наведено лише приклади, офіційно зафіксовані і визнані наукою як загадки.

Книжка також пояснює, чому не варто підбирати на вулиці знайдені предмети, особливо в районі перехресть. Як пояснив Є. Бадін, знахарі та чаклуни часто використовують різні предмети (гроші, наприклад) для того, щоб «переносити» на них людські хвороби та неприємності. А потім ці предмети, за ритуалом, викидаються на перехресті вулиць. Отже, хто підібрав «намовлений» предмет – прийняв на себе і ритуальний «довісок»…

Сучасна наука не годна пояснити більшість паранормальних явищ, констатує Є. Бадін, педагог з 20-річним стажем, який називає себе атеїстом. «Відповідей нема ні в кого», – резюмує письменник свої 8-річні пошуки істини.

Розгадки слід шукати в нетрях квантової теорії, вважає дослідник. Мовляв, на рівні квантового мікросвіту інакше діють закони природи. «Екстрасенси входять у якийсь контакт з квантовим світом», – припускає пан Бадін.

«Як з цим жити? Треба розвивати в собі ці здібності», – відповів автор книжки про паранормальне на питання аудиторії.