Джерело кривавої ріки шукають влада та комунальники в Кам’янському

Джерело кривавої ріки шукають влада та комунальники в Кам’янському

Джерело, звідки тече кривава річка територією Кам’янського технологічного коледжу, шукають посадовці міської влади та комунальники.

Автор: Валентин Фіголь.

Кривавий потік розлився вранці 2 лютого вздовж гуртожитку Кам’янського технологічного коледжу від гаражів аж до проспекту Конституції. Таке відбувалось і раніше, просто не в такому масштабі, кажуть працівники навчального закладу. За їх словами, рідина з запахом та виглядом крові час від часу вихлюпується з каналізаційного люку біля гаражів на захід від будівель коледжу. Частково рідина потрапляє в підвал гуртожитку, і сморід стоїть нестерпний…

Для нейтралізації кривавого розливу комунальники вдень 2 лютого засипали калюжі піщано-сольовою сумішшю, розповів Дмитро Губський, директор департаменту ЖКГ Кам’янського. Інакше кров’ю та здихлятиною смерділо б і на вулиці.

Джерело кривавої ріки шукають влада та комунальники в Кам’янському - ФОТО

Тепер влада шукатиме джерело кривавої річки. Можливо, рідина потрапляє в каналізацію з території приватного м’ясопереробного підприємства, яке розташовано на захід від коледжу, за залізничною колією, припускає Володимир Кремінь, заступник директора департаменту екології Кам’янського.

На місці розливу працювали аварійники Кам’янського підрозділу КП «Аульський водовод». «Пройшли вздовж каналізаційної труби, шукаючи, звідки вона тягнеться, і де вона забита, – розповіли в прес-службі підприємства. – Запах крові веде то території, яка за парканом, і там ні вивіски, ніяких реквізитів…»

Фахівці водоканалу взяли проби рідини з каналізації як у місці витоку, так і біля потенційного джерела скиду забруднення. Результати аналізу мають допомогти визначити, звідки тече кривавий потік.

Читайте також:

Криваві ріки течуть вулицею на Соцмісті в Кам’янському