У Кам’янському виникли перебої з мобільним зв’язком «Київстар» (доповнено)

У Кам’янському виникли перебої з мобільним зв’язком «Київстар» (доповнено)

Сьогодні зранку мешканці Кам’янського зіштовхнулися з проблемою зв’язку від мобільного оператора «Київстар» – зв’язок раптово зник, хоча інтернет від «Київстара» працює.

Споживачі скаржаться, що у них раптово зникли кошти з рахунку в «Київстар», і мобільний оператор блокував телефонні дзвінки. Дехто повідомляє, що напередодні поповнив свої рахунки і навіть отримав смс з підтвердженням, що послуги надані у повному обсязі.

Що відбувається поки що невідомо. Сторінка «Мій Київстар» також працює з перебоями, як і додаток «Мій Київстар» – він не ідентифікує споживачів, у яких виникли проблеми зі зв’язком.

Аналогічні проблеми виникли і в інших містах України.

У компанії повідомили, що про збій знають – він торкнувся лише передплачених тарифних планів, натомість у “контрактних” абонентів послуги працюють у звичному режимі.

“Компанія приносить вибачення за тимчасові складнощі. Наші спеціалісти вже працюють над їх усуненням і станом на 10.30 проблему вже частково вирішено. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб якомога швидше відновити сервіси”, – повідомили у компанії.

Київстар перепрошує за складнощі та додав, що для абонентів, які з ними зіштовхнулися, передбачено компенсації.