Весь особовий склад Нацполіції Дніпропетровської області задіяний в охороні вулиць та критичної інфраструктури

Весь особовий склад Нацполіції Дніпропетровської області задіяний в охороні вулиць та критичної інфраструктури

100% особового складу Нацполіції в Дніпропетровській області несе службу за місцями дислокації. Охороняють вулиці та критичну інфраструктуру. Працюватимуть цілодобово, зазначив під час брифінгу  заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. 

«О 4:50 по тривозі піднятий Дніпропетровський гарнізон поліції. Всі 100% складу прибули, отримали вогнепальну зброю і несуть службу за місцями дислокації. Близько 80% особового складу вивели на вулиці для охорони громадського порядку. Сьогодні дуже невелика кількість правопорушень», – розповів Володимир Богоніс. 

Поліція займається охороною критичної інфраструктури, додав він. Разом з Нацгвардією виставляє блокпости.

«У зв’язку з тим, що в Україні введено військовий стан, поліцейські мають право проводити поверхневу перевірку, запитувати документи, оглядати автомобілі і питати, з якою метою та куди громадяни направляються. Можуть обмежувати рух людей  щодо об’єктів, які охороняємо. Прошу, щоб  всі віднеслися з розумінням. Не панікували», – сказав Володимир Богоніс. 

За його словами, сил  і засобів поліції, Нацгвардії, військових, тероборони вистачає, аби забезпечити охорону важливих об’єктів.

«Залишайтеся вдома, будьте уважні. Слухайте повідомлення влади, поліції. Будьте спокійні. Поліція Дніпропетровщини на місці.  Ми нашу область не здамо. Це вже зовсім інше покоління поліцейських. Воно патріотичне, воно вміє користуватися зброєю. Поліцейські з автоматами, в бронежилетах», – зазначив він. 

Нацполіція нестиме службу цілодобово.