Ставати донорами крові запрошують мешканців Кам’янського лікарі

Ставати донорами крові запрошують мешканців Кам’янського лікарі

Єднатися у бажанні рятувати – ставати донорами і здавати кров для поранених, запрошують мешканців Кам’янського лікарі.

 

Сьогодні в Україні виникла особливо гостра потреба у переливанні крові – найважливішого компоненту, без якого життя людини неможливе. «Тому кожен донор, який здає кров робить свій безцінний внесок у добру справу, а саме, передає часточку себе для порятунку людського життя, – нагадали фахівці КЗОЗ КМР «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту» – На даний час донорська кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні військовослужбовцям, які нас захищають та проливають свою кров за Батьківщину».

Донором, зауважують лікарі, може бути кожен громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження, і у якого немає протипоказань для проведення даної процедури.

В Україні є запаси крові, але потреба існує завжди.

До того ж донорство – нагода перевірити власний стан здоров’я, акцентують медпрацівники. Тому що донори обов’язково безкоштовно проходять обстеження на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С, визначаються показники загального аналізу крові. «А сама процедура здачі крові абсолютно безпечна та нешкідлива для здорового організму, – заспокоюють фахівці. – Тому єднаймося в бажанні рятувати!»

Лікарі запрошують всіх небайдужих громадян до комунального підприємства «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» структурний підрозділ м. Кам’янське за адресою: вул. Інститутська, 6. Довідки за тел.  068-687-80-92.