У Кам’янському поліцейські затримали диверсантів

У Кам’янському поліцейські затримали диверсантів

У Кам’янському поліцейські затримали двох жителів Луганської області, які планували озброєні розбійні напади. Двоє чоловіків 37 та 50 років  приїхали до міста з бойовою зброєю та чекали на «зручний» час, щоб нападати на людей та скоювати мародерства.

Про це повідомили у поліції Кам’янського.

Оперативники Кам’янського РУП отримали інформацію про двох підозрілих чоловіків та 1 березня затримали їх.  Як з’ясувалося, обидва чоловіки вже були раніше неодноразово судимі за вчинення особливо тяжких злочинів. Також встановлено, що 50-річний затриманий був «смотрящим» в місцях позбавлення волі, а 37-річний – причетний до викрадення людини. У них поліцейські вилучили бойову зброю, набої та гранату РГД -5.

Було встановлено, що чоловіки приїхали у місто та готувалися до вчинення розбійних нападів  та мародерства на території області, за допомогою зброї. Також поліцейські перевіряють інформацію про причетність затриманих до «сплячих груп», до завдань яких входить коректування вогню по стратегічним об’єктам області та диверсійної діяльності.

Чоловіків затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі вирішується питання про погодження їм підозри за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.