У Кам’янському вводять «сухий закон»

У Кам’янському вводять «сухий закон»

Від сьогодні на території Кам’янського та усього району вводиться заборона на продаж алкогольних напоїв – таке рішення прийнято на міському штабі за участі військової адміністрації.

Так званий «сухий закон» передбачений законом про воєнний стан. До сьогодні деякі супермаркети міста вже зняли з продажу алкогольні напої, а зараз його мають вилучити з продажу з усіх крамниць. Також заборонено продаж з рук алкогольних напоїв і приватними особами.

Як сказав на засіданні штабу керівник поліції Кам’янського району Сергій Лукашов: «Нап’ємося після перемоги над ворогом!»

Необхідність введення жорсткої заборони на продаж алкоголю викликана у першу чергу безпекою самих громадян. Адже п’яниці вештаюся вулицями. Не завжди можна зрозуміти, чи то дійсно п’яниця, чи, наприклад, диверсант або розвідник тільки прикидається таким. Та й зайві конфлікти між самими громадянами напідпитку зараз нікому не потрібні.

До того ж, медики та поліція працюють у підвищеному навантаженні, тож займатися ще п’яницями у воєнний час – це зайва витрата ресурсів та сил.