На вокзал Кам’янського запрошуються небайдужі – допомогти залізниці

На вокзал Кам’янського запрошуються небайдужі – допомогти залізниці

«Укрзалізниця» звернулась до небайдужих людей за волонтерською допомогою у підготовці вокзалів до роботи в евакуаційному режимі воєнного часу. В Кам’янському мешканці збираються на допомогу зранку 4 березня.

 

«Друзі! В цей складний час залізниці потрібна ваша допомога. Зараз поїзди курсують безперервно, доправляючи жінок та дітей у безпечні місця. Середня населеність поїзда зараз складає 200%, а провідники працюють без перерви та вихідних, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, щоб доправити кожного у безпечне місце», – з таким закликом звернулись залізничники до небайдужих українців, розповіла волонтер з Кам’янського Валерія. За попередньою домовленістю з керівництвом залізничної станції в Кам’янському, потрібно виконати низку підготовчих та профілактичних заходів, продиктованих воєнним станом.

  1. Заклеїти вікна на усіх діючих вокзалах України для мінімізації поранень гострими уламками у разі вибухів.

В умовах вибухів та стрілянини скляні вікна можуть становити додаткову небезпеку. Потрібні волонтери, які зможуть заклеїти скляні вікна на вокзалах. «Увага, потрібно буде виконати роботи на висоті, адже на деяких приміщеннях вокзалів висота стелі може сягати до 10 метрів», – попереджають залізничники.

  1. На усіх діючих вокзалах країни потрібно підготувати та розклеїти інструкції щодо дій громадян у разі вибухів.
  2. Привозити та завантажувати до поїзда питну воду та їжу на залізничних станціях.

«Укрзалізниця – компанія, яка має залізні нерви: перевезення здійснюються, працівники депо забезпечують нас рухомим складом, а машиністи та провідники доправляють пасажирів. Останні, хоч і самі зі сталі, але все ж люди і їм потрібна їжа та вода для того, щоб забезпечити безперебійне курсування поїзду», – пишуть залізничники в своєму зверненні до українців.

Усі, хто хочуть допомогти залізниці, можуть звертайтесь до координаторів УЗ за телефонами:

+38(097)307-79-08 Наталія;

+38(097)851-10-71 Олена.

В Кам’янському волонтери збираються на допомогу залізниці біля вокзалу 4 березня, о 9.30.