Поліція, тероборона й населення Кам’янського демонструють згуртованість та взаємодопомогу

Поліція, тероборона й населення Кам’янського демонструють згуртованість та взаємодопомогу

Про спільні успіхи поліцейських, бійців тероборони та небайдужих мешканців Кам’янського розповів Сергій Лукашов, начальник Кам’янського районного управління поліції.

Автор: Валентин Фіголь.

Бойові дії в Україні згуртували поліцію та населення Кам’янського, розповів на своїй фб-сторінці полковник поліції Лукашов. Стосунки правоохоронців з громадянами стали більш конструктивними, без зайвого негативу: «З першого дня війни з переляку кудись зникли з горизонту багаточисельні загони контролерів діяльності поліціі».

В умовах воєнного стану поліцейські отримали набагато більше повноважень, і разом з колегами з СБУ почали профілактичні заходи в місті, нагадав С. Лукашов.

«В цілому рівень злочинності знизився майже в десять разів. Мешканці Кам‘янського, поліція та СБУ працюють!!! Криміногенна обстановка повністю контрольована», – прокоментував пан Лукашов криміногенний стан в Кам’янському.

«Одразу з міста, а може і з держави, забігли всі так звані «смотрящие», та інші жуліки і крадії, – розповів поліцейський офіцер. – Припинили свою діяльність наркосбувачі, бо опинилися в слідчому ізоляторі».

Поліція, тероборона й населення Кам’янського демонструють згуртованість та взаємодопомогу - ФОТО

Поліція продовжує відпрацювання сигналів від населення про торгівлю алкоголем. Нагадаємо, рішенням міського самоврядування в місті заборонено продаж алкогольних напоїв. Тож поліція звернулась до мешканців, щоб повідомляли про випадки незаконного продажу спиртного.

«По інформації громадян відпрацьовані та ліквідовані «розливайки». Виявлений там алкоголь, в присутності працівників поліції, власники знищили самі. Дякую їм за розуміння», – поділився пан полковник успіхами в цьому напрямку роботи.

Ще було декілька затримань осіб з незаконною зброєю, розповів начальник районної поліції.: «Розібралися – не диверсанти, але відповідати перед законом їм доведеться».

Поліція, тероборона й населення Кам’янського демонструють згуртованість та взаємодопомогу - ФОТО

З початку бойових дій на території України в нашому місті не сталося жодного вбивства чи пограбування, зауважив С. Лукашов. Для прикладу, раніше в Кам’янському за тиждень могло бути зафіксовано до десятка пограбувань…

Пан Лукашов наголосив, що правоохоронці також тісно співпрацюють з батальйоном територіальної оборони Кам’янського району: «Поліцейські разом з його бійцями пліч о пліч будуть боронити рідне місто».

Поліція висловлює вдячність небайдужим кам’янчанам, які допомагають правоохоронцям. Зокрема, силами волонтерів обладнано тимчасові укріплення в розташуванні усіх підрозділів поліції.

Поліція, тероборона й населення Кам’янського демонструють згуртованість та взаємодопомогу - ФОТО