Переїхати північніше пропонує мешканцям південної частини Кривого Рогу військова адміністрація

Переїхати північніше пропонує мешканцям південної частини Кривого Рогу військова адміністрація

Переїзд до північних районів Кривого Рогу пропонує мешканцям мікрорайону Інгулець військова адміністрація міста Кривий Ріг. Переїзд почався вранці 10 березня.

 

«Шановні мешканці мікрорайону Інгулець! Наші військові будуть стримувати ворожі частини на підступах до міста. Але у зв’язку з можливим наближенням ворогу, за командою Збройних Сил України Військовою адміністрацією міста Кривий Ріг прийнято рішення рекомендувати жителям Інгульця переїхати в північну частину міста», – написав вранці 10 березня Олександр Вілкул, начальник військової адміністрації Кривого Рогу.

Переїхати північніше пропонує мешканцям південної частини Кривого Рогу військова адміністрація - ФОТО

Для безпеки життя мешканцям Інгульця краще евакуюватися до північних районів міста – Саксаганського, Покровського та Тернівського, вважає О. Вілкул.

Евакуація відбуватиметься сьогодні, 10 березня з 8 до 18 години.

Тим мешканцям, хто не зможе розміститися у друзів або у родичів, посадовець пообіцяв місця у приміщеннях гуртожитків, дитячих садочків, шкіл та Палаців культури у північних районах Кривого Рогу. В гуртожитки, в першу чергу, будуть заселятися родини з маленькими дітьми та особи з інвалідністю.

«Прохання брати с собою документи, мобільні телефони с зарядними пристроями, ліки, ковдри, подушки та, у кого є, спальні мішки та матраци для розміщення, – акцентував пан Вілкул. – Харчування буде забезпечено».

Очільник військової адміністрації кривого Рогу закликав земляків не намагатися всім виїхати зранку – це можна спокійно зробити протягом дня.

«Під час Вашої відсутності в домівках, в мікрорайоні буде посилено охорону громадського порядку», – зазначив О. Вілкул.