У Кам’янському посилять оборону і закликають дотримуватися безпеки під час повітряної тривоги

У Кам’янському посилять оборону і закликають дотримуватися безпеки під час повітряної тривоги

Від сьогодні у Кам’янському починається будівництво додаткових захисних споруд для оборони міста – повідомив у зверненні міський голова Андрій Білоусов. Він також закликав мешканців міста дотримуватися безпеки під час повітряної тривоги – укриватися в безпечних місцях, захищати вікна своїх квартир та будинків.

Ситуація в місті залишається спокійною та контролюється поліцією і теробороною. Раніше обласна влада повідомила, що станом на ранок 12 березня на території Дніпропетровської області відсутні ворожі підрозділи.

Також область надійно прикрита з неба. Сьогодні під час чергового ракетного обстрілу над Дніпром була збита крилата ракета окупантів. Обійшлося без втрат серед мешканців області.

Нагадуємо, що військова адміністрація Кам’янського району закликає мешканців не фотографувати чи знімати на відео оборонні об’єкти (будь-які захисні споруди чи блокпости), військову техніку та місця нанесення авіаударів. І тим більше не публікувати такі фото чи відео. Адже це наражає на небезпеку не тільки військових, але й цивільне населення.

Також начальник військової адміністрації Кам’янського району Олег Гапіч закликав мешканців не ігнорувати сигнал повітряної тривоги та “зашторювати вікна та використовувати мінімум світла в темний час доби, захистити скло вікон на випадок їх руйнування (картоном і таке інше)”.