Дотримуватись світломаскування закликає мешканців Кам’янського влада та поліція

Дотримуватись світломаскування закликає мешканців Кам’янського влада та поліція

Виконувати заходи зі світломаскування громадян закликали влада Дніпропетровщини та Кам’янська райдержадміністрація. Тепер до цих закликів долучилась і поліція.

 

Ще на початку бойових дій в Україні влада Дніпропетровщини, посилаючись на рекомендації військових та СБУ, закликала громадян до світломаскування. Днями Кам’янська районна державна адміністрація також опублікувала рекомендації – вимикати світло в житлах та на комерційних об’єктах. Ці рекомендації викликали жваве обговорення в соцмережах. Зокрема, дехто з кам’янчан дивувався – чому про світломаскування мовчать самі правоохорноці.

І ось 13 березня поліція Кам’янського районного управління офіційно звернулась до мешканців району:

«До Кам`янського районного управління поліції постійно надходять повідомлення, що не всі мешканці міста дотримуються режиму світломаскування.

Наголошуємо, що під час комендантської години, яка триває з 20:00 до 06:00, встановлюється також спеціальний режим світломаскування. Такий захід спрямований на захист громадян. Зашторюйте вікна, вимикайте світло в будинках та навколо них. Також не треба використовувати лампи для вирощування рослин. У місті має бути темно! Також поліція попереджає підприємців про необхідність вимикати освітлення вивісок і рекламних площин з настанням темряви. У разі порушення цих правил світлоелементи будуть знищені!»