Про «розслабуху» за кермом, дрони та диверсантів нагадує поліція мешканцям Дніпропетровщини

Про «розслабуху» за кермом, дрони та диверсантів нагадує поліція мешканцям Дніпропетровщини

У п’яних водіїв можуть реквізувати авто, злетілий без дозволу військових дрон заберуть або зіб’ють, а надміру допитливих можуть сприйняти за диверсантів. Про це нагадав Володимир Богоніс, заступник начальника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області, на брифінгу 12 березня.

Автор: Валентин Фіголь.

Поліція Дніпропетровщини несе службу в штатному режимі, нагадав В. Богоніс: «Кількість злочинів і мародерів не зросла, 1-2 мародери за добу затримує поліція».

Поліцейський звернувся до громадян, які користуються ситуацією і вважають, що можна нетверезими сісти за кермо: «Вас не лише штрафуватимуть за статтею 130 ККУ, а автомобілі будуть переведені на штрафмайданчик або віддані на фронт».

Мешканці Дніпропетровщини, зауважив офіцер, загалом дотримуються комендантської години. Тимчасом, поліцейські сприяють евакуації громадян, підтримують громадський порядок на вокзалах та дорогах. Робота на блок-постах з перевірки проїжджаючих також проводиться.

Пан Богоніс також звернувся до громадян, які хочуть подивитися з власних дронів на місто чи наслідки авіаударів: «Користуватися дронами наразі мають право лише з дозволу військової адміністрації. Тому звертайтесь в ТРО і вас, і дрони залучать за призначенням. Без дозволу заборонено злітати, всі дрони будуть або посаджені, або збиті».

Щодня, зауважив правоохоронець, поліція затримує людей, в яких підозрюють ворожих диверсантів або шпигунів: «Щодня підозрюваних затримуємо, когось підтрвердужуємо, когось перевіряємо».

Бути пильними закликав мешканців Дніпропетровщини заступник начальника обласної поліції, звертати увагу на підозрілих людей та повідомляти про них правоохоронні органи: «…нетипова поведінка, дивні автомобілі, питання про блок-пости та військові частини. Ми перевіряємо всі такі зверенння. Пильність громадян – основна запорука нащої перемоги!»