В уряді рекомендують альтернативні маршрути для пасажирських автоперевезень

В уряді рекомендують альтернативні маршрути для пасажирських автоперевезень

У зв’язку з великим заторами на основних магістралях країни, Міністерство інфраструктури рекомендує громадянам скористатися альтернативними маршрутами у напрямку зі сходу на захід країни.
“Наразі є значна проблема з проїздом вантажного транспорту гуманітарного призначення. Це та оперативна допомога, що дозволяє підтримувати життєдіяльність міст у найбільш постраждалих від війни з Росією регіонах”, – зазначають в Міністерстві.
Щоб не утворювати величезні затори на дорогах і дозволити вантажівкам оперативно пересуватися країною, для евакуаційних рейсів власним автомобільним транспортом, можна обрати альтернативні маршрути проїзду зі столиці, Дніпра, Полтави та Миколаєва у західні регіони (і у зворотному напрямку).
В Міністерстві зазначили, що це маршрути, де
висока якість дорожнього покриття;
менше блок-постів;
менше ризику виникнення заторів із-за вантажного транспорту.
В уряді рекомендують альтернативні маршрути для пасажирських автоперевезень - ФОТО В уряді рекомендують альтернативні маршрути для пасажирських автоперевезень - ФОТО В уряді рекомендують альтернативні маршрути для пасажирських автоперевезень - ФОТО В уряді рекомендують альтернативні маршрути для пасажирських автоперевезень - ФОТО В уряді рекомендують альтернативні маршрути для пасажирських автоперевезень - ФОТО В уряді рекомендують альтернативні маршрути для пасажирських автоперевезень - ФОТО