Нова робота для мешканців Кам’янського під час війни: що пропонують популярні та нові сервіси

Нова робота для мешканців Кам’янського під час війни: що пропонують популярні та нові сервіси

Пошук нової роботи у воєнний час може бути актуальним – життя зненацька перестало бути таким, як раніше. Що пропонують сьогодні мешканцям Кам’янського популярні ресурси та нові сервіси з працевлаштування

Автор: Валентин Фіголь.

У важкі часи люди повинні робити те, що в них найкраще виходить – так кажуть знавці людської поведінки. Отже, важкі часи – це ще й шанс змінити своє життя, зайнявшись тим, що виходить найліпше.

Отже, куди можна влаштуватись під час війни, за версією рекрутингових інтернет-ресурсів.

Rabota.ua: вакансії для перемоги

Крім звичайних рубрик сайту, додався розділ «Вакансії для перемоги». Шукають тих, хто може працювати на гарячих точках:

  • Працівників магазинів: касирів, вантажників, бухгалтерів, водіїв;
  • Працівників заправок: продавців, заправників;
  • Лікарів, фармацевтів, волонтерів;
  • Персонал для некомерційних організацій.

Робота в тилу: волонтерство та оплачувана робота

Цей сайт створили практично одразу, як почалася війна – 28 лютого. Загалом він орієнтований на пошук волонтерів, але можна знайти і оплачувані вакансії.  Також є можливість залишити оголошення і розповісти в ньому про свій досвід і навички. Тут шукають людей, які можуть створити казку про Путіна, писати тексти, водіїв та програмістів.

UaJobNow: Допомога в працевлаштуванні під час війни

Telegram-канал, який допомагає знайти роботу під час війни тим, хто її втратив. Тут розміщують тільки оплачувані вакансії в Україні, Європі та віддалені.

Публікація всіх вакансій безкоштовна. На каналі відсутня комерційна реклама, також не публікують вакансії компаній із Росії та Білорусі.

Hire for Ukraine: пошук по резюме

Цей сервіс пропонує українцям створювати за розміщувати резюме. Потім працівники сайту передають контакти тих, хто шукає роботу, компаніям та організаціям.

Резюме розміщують працівники beauty-сфери, HR-менеджери, IT-спеціалісти, музиканти, дизайнери, будівельники, архітектори, няні.

Jooble: робота для українців за кордоном

Сервіс, який працює у 71 країнах, створив окремий розділ – «Робота для українців за кордоном». Тут є корисні поради щодо написання резюме та безпеки працевлаштування. Всі вакансії також можна знайти на телеграм-каналі Jooble.

Work.ua: безліч вакансій

Зараз на сайті – понад 30 тисяч вакансій.

Найбільше потрібні люди робочих спеціальностей – 9 тисяч оголошень. Також великий попит на працівників у сфері продажів та сфері обслуговування – більше ніж 8 тисяч оголошень.

HappyMonday.ua: робота у Європі

На цьому сайті можна знайти не тільки вакансії у Києві, але і в різних містах Європи. Тут шукають водіїв в Естонію, програмістів у Словакію, дизайнерів в Німеччину.

UA.Talentsробота в Україні та в Європі

Нова і сучасна платформа, яку заснували 4 підприємця з України, пропонує всі охочим знайти роботу в Україні та ЄС. Шукають майбутніх працівників такі компанії як Bolt, Meta, Zalando.

Зараз на сайті є більше 5 тисяч вакансій. Більшість вакансії орієнтована на сферу IT. Також роботодавці зацікавлені в працівниках медичної сфери, ретушерах, дизайнерах, менеджерах, копірайтерах, пакувальниках.

Більше сервісів з пошуку роботи можна знайти тут.