“Каметсталь” продовжує роботи з модернізації обладнання

“Каметсталь” продовжує роботи з модернізації обладнання

Каметсталь Метінвест” продовжує стабільно працювати заради України. У конвертерному цеху тривають роботи із заміни заливального крана № 12. 

У конвертерному відділенні спеціалісти розпочали укрупнене складання устаткування 320-тонного мостового крана, призначеного для заливання гарячого чавуну до конвертера. 

Щоденно на ремонтному майданчику працюють досвідчені фахівці. Роботи ведуться без зупинки діючого обладнання. 

Дмитро Липпа, генеральний директор “Каметсталі”:

«Сьогодні головне завдання сталеплавильників Каметсталі – працювати для економіки України. Ми безперебійно виробляємо сталь, а також реалізуємо інвестиційний проєкт з оновлення кранового обладнання. Наразі вже змонтовані та встановлені балки, виконується укрупнене складання основних вузлів крана. Йдемо з дотриманням графіку».

Нагадаємо, обладнання нового заливального крана виготовлене на Новокраматорському машинобудівному заводі. Воно має сучасні енергоефективні характеристики, що дозволить знизити споживання електроенергії, витрати на обслуговування, а також покращити умови праці персоналу. 

Сьогодні виробничі підрозділи Каметсталі продовжують стабільно виробляти основні види продукції, а співробітники підприємства – отримувати заробітну плату.