Як пройшла минула доба в Кам’янському та області

Як пройшла минула доба в Кам’янському та області

Міський голова Андрій Білоусов повідомив, що ситуація в місті спокійна та контрольована.
“Шановні кам’янчани, доба пройшла спокійно, порушень громадського порядку не виявлено, підприємства життєзабезпечення працюють в штатному режимі. Продовжуємо зміцнювати обороноздатність нашого міста. Тримаємося разом! Україна переможе!”, – зазначив мер.
Ніч в цілому пройшла мирно і по всій Дніпропетровщині. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
“Було декілька провокацій зі сторони орків: з боку Херсонського спрямування, у напрямку села Мар’янське. Там все добре, всі цілі, всі неушкоджені. Тільки вигоріло кілька гектарів очерету. І на цьому тут крапка”, – сказав він.
Щодо інших напрямків – теж усе під контролем. Запорізький, Донецький, Харківський напрямки контролюють Збройні сили України. У громадах теж усе гаразд.
“Переселенців 12,5 тисяч людей, які приїхали до нас із Харкова та Донбасу. Вони всі нагодовані, всі обігріті, з ними працюють психологи”, – додав Лукашук.
Про обстріл села Мар’янське вчора повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул. З його слів, росіяни намагалися порушити водопостачання міста, але ця спроба провалилася.
«Ввечері ворог завдав удару з Градів по мирному селу Мар’янському. Потрапили й у периметр насосної станції, яка забезпечує перекачування води з Каховського водосховища до Водосховища Південне Кривого Рогу. Наразі наслідки удару та те, які відновлювальні роботи необхідні, встановлюють фахівці.
Але у будь-якому разі ситуація із водопостачанням міста під контролем. Наявних запасів води в Южному вистачить на кілька місяців, також зараз робитиметься регламент перепідключення абонентів з Южного на Карачуни», – зазначив Вілкул.