На Дніпропетровщині продовжується вакцинальна кампанія проти коронавірусу

На Дніпропетровщині продовжується вакцинальна кампанія проти коронавірусу

На Дніпропетровщині триває імунізація від коронавірусу. У наявності – CoronaVac, Comirnaty, AstraZeneca, Moderna. В області працюють 31 центр вакцинації та 200 амбулаторних пунктів щеплення. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військової адміністрації.

«Разом переживаємо важкі часи. Проте не повинні забувати про загрозу для життя і здоров’я, яку несе коронавірус. Нині не час хворіти. Уберегтися від небезпечної недуги допоможе вчасна імунізація. Як і раніше, щеплення проводять в амбулаторних пунктах та центрах вакцинації. Скористатися нагодою можуть і мешканці області, і переселенці», – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Тетяна Квітницька.

Загалом медична система в області працює стабільно, додала вона. Необхідну допомогу мешканці та переселенці отримують у стаціонарах та амбулаторіях. За викликами виїжджають «швидкі».

«Хворі на COVID-19 отримують допомогу, як і раніше, у стаціонарах та амбулаторно. Працюють центри вакцинації. Лікарні забезпечені необхідним обладнанням, їжею та водою, мають укриття. Є запас медикаментів – щонайменше на 3 місяці», – сказав заступник Дніпровського міського голови Андрій Бабський.

Нині хворі на діабет отримують інсулін безкоштовно. Для цього необхідно взяти рецепт у сімейного лікаря, терапевта, педіатра або ендокринолога. Препарат видають в аптеках, які долучилися до урядової програми «Доступні ліки». З їх переліком можна ознайомитися на сайті Національної служби здоров’я України.